Rada Gminy 2018 - 2023

Skład Rady Gminy Czarnków
kadencja 2018-2023

Chyży Krzysztof – Przewodniczący Rady

Wielgosz Janusz – I Wiceprzewodniczący

Michałek Mariusz – II Wiceprzewodniczący

Adam Warnke - III Wiceprzewodniczący

Sylwia Ambicka

Adam Ciemachowski

Krzysztof Gała

Dominik Gałązka

Leokadia Jankowska

Mariusz Kuchta

Jan Majewski

Edward Mitelewski

Krzysztof Podkoński

Patryk Włodarek

Damian Wylegała

SKŁADY STAŁYCH KOMISJI RADY GMINY CZARNKÓW

Komisja Społeczna, Edukacji, Kultury i Polityki Społecznej

Krzysztof Gała - Przewodniczący Komisji

Sylwia Ambicka - Zastępca Przewodniczącego

Krzysztof Chyży

Leokadia Jankowska

Mariusz Kuchta

Mariusz Michałek

Edward Mitelewski

Krzysztof Podkoński

Adam Warnke

Janusz Wielgosz

Damian Wylegała

Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Dominik Gałązka - Przewodniczący Komisji

Mariusz Kuchta - Zastępca Przewodniczącego

Krzysztof Chyży

Leokadia Jankowska

Jan Majewski

Edward Mitelewski

Mariusz Michałek

Krzysztof Podkoński

Adam Warnke

Janusz Wielgosz

Patryk Włodarek

Komisja Rewizyjna

Damian Wylegała - Przewodniczący Komisji

Jan Majewski - Zastępca Przewodniczącego

Adam Ciemachowski

Dominik Gałązka

Krzysztof Gała

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Adam Ciemachowski - Przewodniczący Komisji

Sylwia Ambicka - Zastępca Przewodniczącego

Patryk Włodarek


VII Kadencja 2014-2018

Chestkowska Zofia

Chyży Krzysztof

Ciemachowski Adam

Glapińska Aleksandra

Jankowska Leokadia

Just Krzystof

Kos Radosław

Majewski Jan

Mietlicki Henryk

Pierko Przemysław

Rzysko Zbigniew

Warnke Adam

Wielgosz Janusz

Wielgosz Mariusz

Winiarski Piotr

VI Kadencja 2010-2014

Busse Leonard

Chyży Krzysztof

Ciemachowski Adam

Dolny Witold

Geremek Artur

Majewski Jan

Mietlicki Henryk

Mitelewski Edward

Molski Marian

Nowak Barbara

Piątek Władysław

Spalony Piotr

Spalony Marek

Spicker Bogusława

Stachowski Tadeusz

Warnke Adam

V Kadencja 2006-2010

Dolny Witold

Jankowski Jan

Jankowska Leokadia

Kus Janusz

Majewski Jan

Maszewski Grzegorz

Mietlicki Henryk

Mitelewski Edward

Molski Marian

Nowak Barbara

Nowak Janusz

Nowak Wojciech

Piątek Władysław

Podhajska Bronisława

Spalony Piotr

IV Kadencja 2002-2006

Belak Ryszard

Dolny Witold

Jankowski Jan

Jankowska Leokadia

Kulesza Edward

Kus Janusz

Lalasz Jan

Majewski Jan

Maszewski Grzegorz

Mietlicki Henryk

Mitelewski Edward

Molski Marian

Piątek Władysław

Podhajska Bronisława

Spalony Piotr

Spychała Jarosław

Warnke Waldemar

III Kadencja 1998-2002

Brewerski Włodzimierz

Bukowski Bogdan

Chwarścianek Bolesław

Dąbrowski Tadeusz

Dolny Witold

Dziedzic Ryszard

Dzikowski Mikołaj

Godawa Andrzej

Jankowski Jan

Kus Janusz

Kulesza Edward

Majewski Jan

Mietlicki Henryk

Mitelewski Edward

Molski Marian

Nowak Wojciech

Plechowski Mirosław

Trębacz Tadeusz

Warnke Waldemar

Wielgosz Janusz

Wojczyński Henryk

Wylegała Jerzy

Żydowicz Elżbieta

II Kadencja 1994-1998

Alachimowicz  Zygmunt

Bukowski Bogdan

Chlebus-Mikołajczak Maria

Chwarścianek Bolesław

Dąbrowski Tadeusz

Dziedzic Ryszard

Domański Piotr

Grądzielewska-Jessa Marzena

Kuchta Andrzej

Kulesza Edward

Kus Janusz

Michałek Maria

Mietlicki Henryk

Nowak Andrzej

Nowak Wojciech

Stanisz Irena

Stróżyński Eugeniusz

Szutkowski Bogdan

Warnke Waldemar

Wielgosz Janusz

Wiśniewska Maria

Wylegała Jerzy

Zieliński Jacek

I Kadencja 1990-1994

Alachimowicz  Zygmunt

Bielazik Maria

Chwarścianek Bolesław

Dąbrowski Tadeusz

Domański Piotr

Gałązka Jan

Kajzderski Eugeniusz

Kostrzewa Marek

Kulesza Edward

Kus Janusz

Majewski Jan

Mendyk Karol

Mitelewski Edward

Nowak Wojciech

Pawłowski Waldemar

Pieńkowski Kazimierz

Plechowski Mirosław

Prymas Kazimierz

Rozalewicz Stanisław

Sieminiak Henryk

Słomianny Marian

Stróżyński Eugeniusz

Wicher Edward

Wielgosz Janusz

Wierbil Aleksander

Wiśniewska Maria

Zozula Roman