16.07.2024
Imieniny: Eustachego, Mariki i Mirelli

w związku z koniecznością ograniczenia osobistych wizyt w urzędach, przypominamy, że istnieje możliwość złożenia pisma urzędowego drogą elektroniczną

Szanowni Państwo,
w związku z koniecznością ograniczenia osobistych wizyt w urzędach, przypominamy, że istnieje możliwość złożenia pisma urzędowego drogą elektroniczną. W tym celu konieczne jest posiadanie Profilu Zaufanego. Można go bezpłatnie założyć i potwierdzić nie wychodząc z domu.

Szczegóły oraz instrukcje znajdują się na stronie: https://pz.gov.pl

Obywatele we wszystkich sprawach prowadzonych przez Urząd Gminy Czarnków mogą kontaktować się z pracownikami Urzędu Gminy Czarnków wyłącznie telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 lub przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem ePUAP. W razie potrzeby osobistego dostarczenia dokumentów do Urzędu Gminy Czarnków, będą one przyjmowane poprzez wrzucenie ich w kopercie do urny w przedsionku wejścia do Urzędu (klatka schodowa).

Zarządzenie Wójta Gminy Czarnków w sprawie wprowadzenia ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Czarnków
https://czarnkowgmina.pl/…/zarzadzenie-wojta-gminy-czarnkow…

Udostępniamy Państwu następujące formy kontaktu:
- adres e-mail: urzadatczarnkowgmina [dot] pl (Do wysłanej wiadomości niezbędne jest podanie podstawowych danych kontaktowych przez nadawcę.)
- telefoniczny: +48 67 255 22 27
- platforma www.epuap.gov.pl oraz www.obywatel.gov.pl

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy dużo zdrowia.

Wszystkie aktualności Archiwum aktualności