20.04.2024
Imieniny: Agnieszki, Amalii i Czecha

Góra, woda i przygoda - organizacja aktywnego pikniku nad rzeką w miejscowości Góra nad Notecią

Gmina Czarnków w ramach wniosku o dofinansowanie zorganizuje 25 lipca wydarzenie rekreacyjno – kulturalne  połączone z kampanią informacyjno – edukacyjną o nazwie ,,Góra, woda i przygoda - organizacja aktywnego pikniku nad rzeką w miejscowości Góra nad Notecią”.

Przestrzeń imprezy zostanie podzielona na strefy w których odbywać się będą różnego rodzaju rodzinne animacje. Nie powinno zabraknąć najmłodszych odkrywców. Na przystani wiele metrów morskiego placu zabaw, a także basenik z piłeczkami i zjeżdżalnią, tunel z zamkiem, krokodylki oraz gry zręcznościowe. Zaaranżowane na miejscu stoisko gastronomiczne oferować będzie zarówno przygotowane wcześniej tradycyjne dania z ryb słodkowodnych, jak i przygotowane na bieżąco świeże ryby z grilla. Czas przybyłym gościom umilał będzie zespół grający szanty. Równolegle do zasadniczej części imprezy odbywać się będą wydarzenia towarzyszce mające swój finał na przystani Kotwica stanowiącej centrum wydarzeń (Wielki spływ kajakowy, Bieg po zdrowie, Zawody wędkarskie). Bezpośrednio przed wręczeniem nagród wystąpią laureaci gminnego festiwalu piosenki, odbywającego się właśnie w Górze nad Notecią. Zwieńczeniem działań promocyjnych będzie dystrybucja wydanego specjalnie z tej okazji folderu promującego walory przyrodnicze, turystyczne obszaru NGR. Przy przystani wędkarskiej nad Notecią pojawi się 6 tablic informacyjnych i edukacyjnych zawierających dane na temat Międzynarodowej Drogi Wodnej E70, oraz Wielkiej Pętli Wielkopolski, mieszkańcach rzeki, a także na temat tradycji, kultury i pracy rybaka.

Projekt współfinansowany  jest ze środków Europejskiego  Funduszu  Morskiego  i  Rybackiego w  ramach  priorytetu  4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014 – 2020. Tytuł operacji: Góra, woda i przygoda – organizacja aktywnego pikniku  nad rzeką w miejscowości Góra nad Notecią.

,,Góra, woda i przygoda - organizacja aktywnego pikniku nad rzeką w miejscowości Góra nad Notecią”.

REGULAMIN IMPREZY PLENEROWEJ ,,GÓRA WODA I PRZYGODA – ORGANIZACJA AKTYWNEGO PIKNIKU NAD RZEKĄ W MIEJSCOWOŚCI GÓRA NAD NOTECIĄ” W DNIU 25.07. 2021 r.

Spływ kajakowy rzeką Noteć

REGULAMIN ZAWODÓW WĘDKARSKICH OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS IMPREZY ,,GÓRA WODA I PRZYGODA – ORGANIZACJA AKTYWNEGO PIKNIKU NAD RZEKĄ W MIEJSCOWOŚCI GÓRA NAD NOTECIĄ”.

Spływ kajakowy rzeką Noteć

REGULAMIN SPŁYWU KAJAKOWEGO OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS IMPREZY ,,GÓRA WODA I PRZYGODA – ORGANIZACJA AKTYWNEGO PIKNIKU NAD RZEKĄ W MIEJSCOWOŚCI GÓRA NAD NOTECIĄ”.

Bieg po zdrowie

REGULAMIN BIEGU PO ZDROWIE OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS IMPREZY ,,GÓRA WODA I PRZYGODA – ORGANIZACJA AKTYWNEGO PIKNIKU NAD RZEKĄ W MIEJSCOWOŚCI GÓRA NAD NOTECIĄ”.

Projekt współfinansowany  jest ze środków Europejskiego  Funduszu  Morskiego  i  Rybackiego w  ramach  priorytetu  4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” Programu Operacyjnego „Rybactwo i morze” na lata 2014 – 2020.

Wielka Pętla Wielkopolski

Dbajmy o rzeki

 

Tablica 5

Tablica 6 

Tablica 4

Tablica 1

Mieszkańcy rzeki Noteć

Góra, woda i przygoda

Wszystkie aktualności Archiwum aktualności