Nagrody Wójta z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wczoraj 15 października 2019 roku w Urzędzie Gminy Czarnków, z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Wójta Gminy dla nauczycieli zatrudnionych w tutejszych placówkach oświatowych. Wójt Gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek oraz Zastępca Wójta Gminy Czarnków Monika Piotrowska składali serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dziękując za osiągane efekty pracy z dziećmi i młodzieżą oraz za szczególne osiągnięcia wychowawczo-edukacyjne. 

- Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przekazuję słowa uznania za zaangażowanie w pracę z młodymi ludźmi, które owocuje ciągłym rozwojem uczniów i otwiera im drzwi do pomyślnej przyszłości. Życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym dużo wytrwałości i cierpliwości, aby stale towarzyszył Państwu niegasnący zapał do realizacji wszelkich planów i zamierzeń - mówił Bolesław Chwarścianek Wójt Gminy Czarnków.

Nagrody Wójta otrzymali nauczyciele: Katarzyna Grott ( Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach), Małgorzata Molska ( Szkoła Podstawowa w Hucie), Mirosława Peksa ( Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Czarnkowskiej).

W tym roku Nagrody Wójta również otrzymali: Dyrektor Szkoły Podstawowej im Leśników Polskich w Gębicach Beata Maszewska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sarbi Małgorzata Wylegała, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Śmieszkowie Jolanta Rybarczyk, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. 67 Pułku Piechoty w Romanowie Dolnym Róża Wesołek, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Kuźnicy Czarnkowskiej Wojciech Zmyślony, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jędrzejewie Sławomir Szymański, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Hucie Grażyna Stochaj, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Jędrzejewie Jolanta Staniów, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Gębicach Maria Smal, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Śmieszkowie Marlena Mądrzak, oraz Pani Bernadeta Pokarowska, która w roku szkolnym 2018/2019 pełniła obowiązki dyrektora Publicznego Przedszkola w Kuźnicy Czarnkowskiej.

Wszystkim Dyrektorem, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Urząd Gminy Czarnków

Agnieszka Wiśniewska 

Wszystkie aktualności Archiwum aktualności