17.06.2024
Imieniny: Laury, Leszka i Marcjana

Inwentaryzacja grobów

Szanowni mieszkańcy Gminy Czarnków,

Wójt Gminy Czarnków informuje, że na Cmentarzach komunalnych w Jędrzejewie, Radosiewie, Romanowie Dolnym, Romanowie Górnym, Sarbce, Gębicach i Hucie została przeprowadzona inwentaryzacja grobów w celu wdrożenia o gólnopolskiej wyszukiwarki osób pochowanych Grobonet.

System Grobonet umożliwia odnalezienie grobów na cmentarzach komunalnych w Jędrzejewie, Radosiewie, Romanowie Dolnym, Romanowie Górnym, Sarbce, Gębicach i Hucie.

Wpisując imię i nazwisko zmarłej osoby możemy uzyskać informacje o dacie urodzenia i śmierci tej osoby jak i pozostałych zmarłych pochowanych w tym grobie, jego dokładną lokalizację wraz z opcją uruchomienia nawigacji prowadzącej w konkretne miejsce.

System umożliwia sprawdzenie ważności opłaty za grób, ponadto umożliwia uzyskać informację o ostatnich pochówkach, aktualnych rocznicach śmierci i urodzin pochowanych, wpisanie życiorysu zmarłego, a nawet bezpłatnie zapalenie wirtualnego znicza.

Link do strony internetowej Grobonet znajduje się tutaj - https://czarnkow.grobonet.com/

W razie zauważenia błędnych danych (np.: nieprawidłowej daty urodzenia lub zgonu zmarłych, nieprawidłowej opłaty ważności za grób z uwagi na trwającą weryfikację) prosimy o kontakt z administratorem aplikacji za pomocą formularza kontaktowego na stronie Grobonet lub kontakt osobisty w Urzędzie Gminy Czarnków, pokój nr 12 lub kontakt telefoniczny 67 349 56 66 .

hhrfth

Wszystkie aktualności Archiwum aktualności