w związku z koniecznością ograniczenia osobistych wizyt w urzędach, przypominamy, że istnieje możliwość złożenia pisma urzędowego drogą elektroniczną

[0]
Treść

Szanowni Państwo,
w związku z koniecznością ograniczenia osobistych wizyt w urzędach, przypominamy, że istnieje możliwość złożenia pisma urzędowego drogą elektroniczną. W tym celu konieczne jest posiadanie Profilu Zaufanego. Można go bezpłatnie założyć i potwierdzić nie wychodząc z domu.

Szczegóły oraz instrukcje znajdują się na stronie: https://pz.gov.pl

Obywatele we wszystkich sprawach prowadzonych przez Urząd Gminy Czarnków mogą kontaktować się z pracownikami Urzędu Gminy Czarnków wyłącznie telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 lub przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem ePUAP. W razie potrzeby osobistego dostarczenia dokumentów do Urzędu Gminy Czarnków, będą one przyjmowane poprzez wrzucenie ich w kopercie do urny w przedsionku wejścia do Urzędu (klatka schodowa).

Zarządzenie Wójta Gminy Czarnków w sprawie wprowadzenia ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Czarnków
https://czarnkowgmina.pl/…/zarzadzenie-wojta-gminy-czarnkow…

Udostępniamy Państwu następujące formy kontaktu:
- adres e-mail: urzadat[1]czarnkowgmina [dot] pl (Do wysłanej wiadomości niezbędne jest podanie podstawowych danych kontaktowych przez nadawcę.)
- telefoniczny: +48 67 255 22 27
- platforma www.epuap.gov.pl oraz www.obywatel.gov.pl

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy dużo zdrowia.


Adres źródłowy: https://www.czarnkowgmina.pl/aktualnosc/w-zwiazku-z-koniecznoscia-ograniczenia-osobistych-wizyt-w-urzedach-przypominamy-ze

Załączniki
  • [0] https://www.czarnkowgmina.pl/sites/default/files/styles/large/public/obrazek/2020-04/Komunikat.png?itok=5oT1q-KW
  • [1] https://www.czarnkowgmina.pl/modules/contrib/spamspan/image.gif