Dzisiaj jest Niedziela, 24.06.2018, Imieniny Danuty, Jana, Janiny
A A A Mapa strony ico

Brak wtyczki flash. Pobierz wtyczkę.

Get Adobe Flash player

Zakończenie roku szkolnego z pożegnaniem dyrektora.

Piękne pożegnanie przygotowali uczniowie, rodzice i nauczyciele odchodzącej na emeryturę dyrektor Szkoły Podstawowej w Śmieszkowie Grażynie Mantaj. Łez wzruszenia nie dało się ukryć ...

Po raz ostatni, jako dyrektor pani Grażyna powitała zebranych gości i całą społeczność szkolną, a następnie podsumowała miniony rok szkolny i dokonała symbolicznego jego zamknięcia. Oficjalna uroczystość pożegnania odbyła się 23 czerwca 2017 r. w trakcie zakończenia roku szkolnego. 

Słowa uznania za pracę w szkole skierowała do odchodzącej na emeryturę - zastępca wójta Monika Piotrowska, która wypowiadała się z niezwykłą serdecznością i podkreślała prawdziwe zamiłowanie pani Grażyny Mantaj do pracy nauczycielskiej. Podziękowała za wkład pracy, kompetencje i profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz przekazała życzenia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.


W oczach wielu uczniów, kolegów z pracy, ale i rodziców pojawiły się łzy wzruszenia. Tych nie była w stanie powstrzymać także główna bohaterka, która podziękowała zgromadzonym osobom za życzenia i miłe słowa skierowane pod jej adresem.

Należy wspomnieć, że to nie było jedyne pożegnanie w Szkole Podstawowej w Śmieszkowie. Na emeryturę odeszła także pani Krystyna Wachowiak.


Agnieszka Wiśniewska 

Urząd Gminy Czarnków

 

 efs prow ryby unia