Dzisiaj jest Piątek, 22.06.2018, Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza
A A A Mapa strony ico

Brak wtyczki flash. Pobierz wtyczkę.

Get Adobe Flash player

 

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

 

Już kolejny raz przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Gębicach bawiły się na balu karnawałowym w Zespole Szkół Specjalnych im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach. Impreza odbyła się 23.02.2017r. i trudno chyba o lepszy termin na karnawałowe szaleństwo niż Tłusty Czwartek.

W tym roku podczas balu dzieci przeniosły się do KRAINY LODU. Można było spotkać śnieżynki, bałwanki, niejedną Królową Śniegu, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.   Podczas odpoczynku wszyscy zajadali się słodkimi pysznościami. Stoły uginały się pod ciężarem talerzy pełnych pączków i chruścików. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich i nasze pociechy poczuły radość tanecznej ZUMBY!

          Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Była to okazja do świetnej zabawy, ale także do przypomnienia i kultywowania naszych narodowych tradycji i zwyczajów.

         Dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom Zespołu Szkół Specjalnych w Gębicach za zaproszenie i gorące przyjęcie oraz  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 

 
 
 
 
 
 
 
efs prow ryby unia