Dzisiaj jest Niedziela, 20.01.2019, Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory
A A A Mapa strony ico

Brak wtyczki flash. Pobierz wtyczkę.

Get Adobe Flash player

WIOSNA W CZ-T LGD

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia. I nie tylko ona! Wraz z nią i my postanowiliśmy choć na chwilę odejść od naszych biurek. Co działo się u nas ostatnio? Jakie plany mamy na najbliższe miesiące?  

PRZYSPIESZAMY KONKURSY

Kolejna możliwość skorzystania ze środków unijnych. Na prośbę mieszkańców już w czerwcu nabór wniosków za „Podejmowanie działalności gospodarczej". To konkurs, w ramach którego przyznajemy premię w formie ryczałtu - 50 000 zł (80% po podpisaniu umowy, 20% po zrealizowaniu 30% prognozowanej sprzedaży w biznesplanie). Beneficjent, który chce skorzystać z naszego wsparcia zobowiązany jest utworzyć minimum 1 miejsce pracy (w tym  samozatrudnienie) i utrzymać je przez minimum 2 lata od otrzymania płatności końcowej. Umów się na bezpłatne doradztwo i poznaj zasady otrzymania wsparcia!

CZEKAMY NA FESTYN

Już w niedzielę 20 maja br. na stadionie sportowym w Połajewie kolejna edycja festynu „Pieszo, konno, kajakiem, na kole". Za nami już pierwsze spotkania organizacyjne. Nie opuścili nas dotychczasowi Partnerzy, a ku naszej wielkiej radości do organizacji imprezy nadal włączają się nowe podmioty. Przygotowania festynu z tak zaangażowanymi grupami to sama przyjemność. Rajdy piesze, rowerowe i motocyklowe, Nordic Walking, Zumba, slackline, gry terenowe, obóz wikingów gry i zabawy dla najmłodszych na stoiskach promocyjnych oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy - to tylko część naszych atrakcji. Razem z nami spędź rodzinny, aktywny i sportowy dzień!

AKTYWNI MIESZKAŃCY NAGRODZENI PO RAZ ÓSMY

15 kwietnia 2018 r., podczas Agro Targów w Czarnkowie nagrodziliśmy najciekawsze inicjatywy „Aktywnych Mieszkańców". W konkursie złożono 24 oferty na łączną kwotę 23 184,75 zł. Nagrodziliśmy 16 inicjatyw w trzech kategoriach przeznaczając na nagrody 15 198,35 zł. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w realizacji projektów. Zachęcamy Państwa do podejmowania następnych inicjatyw aktywizujących i integrujących mieszkańców.

Agnieszka Kulesza

Prezes Zarządu Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

  

efs prow ryby unia