Dzisiaj jest Niedziela, 24.06.2018, Imieniny Danuty, Jana, Janiny
A A A Mapa strony ico

Brak wtyczki flash. Pobierz wtyczkę.

Get Adobe Flash player

Sto lat, to czas, który dla większości z nas wydaje się nie do osiągnięcia. To czas, w którym zebrać można mnóstwo cennych mądrości, doświadczyć trudów, a także przeżyć wspaniałe chwile szczęścia.

Radości z życia i długich lat w zdrowiu życzył wójt Gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek, który na ręce Jubilatki złożył dyplom z gratulacjami i życzeniami oraz wręczył upominki.
- Jubilatko, życzymy Pani wszelkiej życiowej pomyślności, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i upływa w spokoju i zdrowiu –mówił włodarz gminy Czarnków.

W tej jakże ważnej uroczystości uczestniczyli również: burmistrz Miasta i Gminy Wieleń Elżbieta Rybarczyk, kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich w Gminie Czarnków Mariusz Grzegorek, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Wieleniu Kamila Harmacińska oraz inni zaproszeni goście.

Dla Pani Zofii przybycie tak wielu osób było miłym zaskoczeniem, a zarazem wielkim przeżyciem. Była bardzo wzruszona. Po życzeniach i wymianie serdeczności, wszyscy zasiedli przy urodzinowym torcie.

 

 

Agnieszka Wiśniewska

 
efs prow ryby unia