Dzisiaj jest Poniedziałek, 23.04.2018, Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha
A A A Mapa strony ico

Brak wtyczki flash. Pobierz wtyczkę.

Get Adobe Flash player

"Pieszo, konno, kajakiem, na kole".

Za nami już siódma edycja festynu inaugurującego sezon turystyczny pod nazwą "Pieszo, konno, kajakiem, na kole".

Tegoroczny festyn organizowany przez Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania, odbył się w sobtę 3 czerwca 2017r. w Centrum Praktyk Kulturalnych i Integracji Społecznej w Gębiczynie.

Uczestnicy mogli rozkoszować się urokami przyrody, podzielić wrażeniami z przebytych tras, przywołać wspomnienia, wymienić doświadczeniami, ale przede wszystkim mogli wypocząć. Sporo odwiedzających to nie tylko zasługa sprzyjającej aury i słonecznego dnia, ale przede wszystkim szerokiej oferty spędzania wolnego czasu oraz wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Na stoisku Gminy Czarnków można było zapoznać się z ofertą turystyczną terenu w postaci questów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Maluchy z wielkim zaangażowaniem malowały fantazyjne wyroby ceramiczne ze Spółdzielni ,,Równe Szanse", a odchodząc od stoiska, praktycznie każde dziecko trzymało w ręku balonik reklamowy naszego regionu.

Wójt Gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek dziękował organizatorom, zaproszonym gościom, mieszańcom gminy za przybycie, służbom mundurowym w tym policji oraz jednostkom OSP za zapewnienie bezpieczeństwa oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację festynu.

  


 

efs prow ryby unia