Dzisiaj jest Wtorek, 22.05.2018, Imieniny Emila, Neleny, Romy
A A A Mapa strony ico

Brak wtyczki flash. Pobierz wtyczkę.

Get Adobe Flash player

Sześć objawień Matki Boskiej w Fatimie, która ukazała się dziesięcioletniej Łucji, siedmioletniej Hiacyncie i dziewięcioletniemu Franciszkowi, było poprzedzonych trzema objawieniami Anioła. Matka Boża objawiła się po raz pierwszy w Fatimie 13 maja 1917 roku.

W tym samym czasie urodziła się pani Zofia Stachowska, mieszkanka Gminy Czarnków, która 13 maja 2017 roku obchodziła swoje 100-tne urodziny.

Z życzeniami i prezentami do jubilatki przyjechali m.in.: wójt Gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek, zastępca wójta Monika Piotrowska, sołtys wsi Sarbia-Sarbka Longina Wika, a także dyrektor Szkoły Podstawowej w Sarbi Renata Sikora.

- jest to naprawdę niecodzienne wydarzenie dostąpić zaszczytu, aby stuletniej jubilatce składać życzenia - powiedział wójt Bolesław Chwarścianek, życząc jej przede wszystkim dużo zdrowa i tego, aby mogła nadal w swoim życiu cieszyć się z obecności rodziny i najbliższych.

Niezwykły, piękny jubileusz setnej rocznicy urodzin pani Zofia świętowała w sobotę 27 maja. Rodzina szacownej Jubilatki zebrała się w kościele p.w św. Wojciecha w Kruszewie, aby tam wziąć udział w Mszy św., którą na tę okazję odprawił ks. Jerzy Ranke.

Zapraszamy Państwa do prezentacji z okazji Jubileuszu 100 urodzin Zofii Stachowskiej, ukochanej mamy, babci, prababci, cioci.

 PREZENTACJA


Jubilatka jako Zofia Wylegała urodziła się u schyłku I wojny Światowej dnia 13 maja 1917r. w Romanowie Górnym. Data jej urodzenia wypadła w bardzo szczególnym dniu dla całego świata, a mianowicie w dniu objawienia fatimskiego ........

 

 

efs prow ryby unia