Dzisiaj jest Środa, 20.03.2019, Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego
A A A Mapa strony ico

Brak wtyczki flash. Pobierz wtyczkę.

Get Adobe Flash player

 

ORGANIZATORZY

Burmistrz Miasta Czarnków, Wójt Gminy Czarnków

Starosta Czarnkowsko- Trzcianecki


ZAPRASZAJĄ NA

 

 

AGRO - TARGI

15 KWIETNIA 2018


Agro - Targi są doskonałym miejscem na przedstawienie własnej oferty, miejscem skutecznej promocji, pozyskania potencjalnych klientów, miejscem spotkań i wymiany poglądów związanych z branżą rolniczą.

Wystawa ma charakter otwarty i będzie się odbywać w Czarnkowie na placu targowym i Placu Wolności, zatem plenerowy charakter imprezy pozwoli lokalnej społeczności na bezpośredni dostęp do wystawców.

Wystawie towarzyszyć będą konkursy branżowe oraz wiele innych atrakcji. W trakcie wystawy będą odbywały się prezentacje i występy artystyczne.


Zapraszamy Państwa do udziału w AGROTARGACH 2018

i zaprezentowania własnych ofert.UWAGA - DOKUMENTY DO POBRANIA!!!W załączeniu karta zgłoszeniowa, którą można pobrać na stronie internetowej:

Gminy Czarnków - www.czarnkowgmina.pl

Wypełniona kartę zgłoszeniową należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail henryk.siemieniewski@ugczarnkow.pl lub rolnictwo@czarnkowgmina.pl bądź pocztą na adres Urzędu Gminy Czarnków ul. Rybaki 3, 64-700 Czarnków z dopiskiem „Henryk Siemieniewski" do dnia 6 kwietnia 2018 r.Karta zgłoszenia - konkurs „Najsmaczniejsza potrawa regionalna”

Regulamin konkursu „Najsmaczniejsza potrawa regionalna"

 

 

Kandydatów do konkursu należy zgłaszać osobiście, pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adresy: Urząd Gminy Czarnków, ul. Rybaki 3, 64-700 Czarnków, w terminie do 12 kwietnia 2018 r
Do udziału w konkursie zapraszamy: osoby prywatne, gospodynie wiejskie, Koła Gospodyń Wiejskich, grupy nieformalne, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, organizacje pozarządowe działające na terenach wiejskich i miejskich. Uczestnicy powinni pochodzić z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego.

Konkurs podzielony został na 2 kategorie: danie główne oraz deser. Każdy uczestnik może zgłosić dwie potrawy regionalne (po jednej w każdej kategorii). Prezentacja oraz degustacja potraw odbędzie się w dniu 15 kwietnia br. podczas Agro-Targów na Placu Wolności w Czarnkowie.


Na uczestników czekają cenne nagrody. Więcej informacji pod nr tel. 67 253 02 84Osoba do kontaktu:

Henryk Siemieniewski - Komisarz wystawy

tel. 608 469 667 w godzinach pracy Urzędu Gminy Czarnków

od poniedziałku do piątku 7:30- 15:30

Wszystkich zainteresowanych producentów i firmy

serdecznie zapraszamy do udziału!


efs prow ryby unia