Dzisiaj jest Środa, 19.09.2018, Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda
A A A Mapa strony ico

Brak wtyczki flash. Pobierz wtyczkę.

Get Adobe Flash player

 

OBWIESZCZENIE

 

Na podstawie art. 21 ust. 4 i 5 ustawy z dnia 28 września 1991r. o lasach (j. t. Dz. U. z 2015r. poz. 2100 ze zm.) informuję, że starostwo Powiatowe w Czarnkowie przystąpiło do sporządzania uproszczonych planów urządzania lasów dla wsi (obręb) Brzeźno, Grzępy, Huta i Mikołajewo na lata 2018-2027.

Projekt uproszczonych planów urządzania lasów zostają z dniem 12 października 2017r. wyłożone do publicznego wglądu na okres 60 dni w siedzibie tutejszego Urzędu Gminy w Czarnkowie, ul. Rybaki 3, pok. Nr 13 i na stronie internetowej http://www.czarnkowgmina.pl/

Zainteresowani właściciele lasów w terminie 30 dni od daty wyłożenia planu mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planu. Mogą one dotyczyć bonitacji, powierzchnia lasu, zadań gospodarczych lub wieku drzewostanu. Wnioski należy kierować do Starostwa Powiatowego w Czarnkowie, ul. Rybaki 3, 64-700 Czarnków.

Po zatwierdzeniu planów przez Starostę, projekty staną się obowiązującymi uproszczonymi planami urządzania lasów i będą podstawą naliczania podatku leśnego, jak również wykonania zadań w zakresie gospodarki leśnej.

 

 

    Wójt Gminy Czarnków

(-) Bolesław Chwarścianek

efs prow ryby unia