Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » BIP » Wybory i referenda » Wybory samorządowe 2006

Wybory samorządowe 2006

Zestawienie wyników głosowania na Wójta i do Rady Gminy z terenu Gminy Czarnków 12 listopada 2006 roku

Zestawienie wyników głosowania na Wójta i do Rady Gminy

z terenu Gminy Czarnków 12 listopada 2006 roku

 

Obwody

głosowania

Liczba upr.

Frekwencja

na Wójta

jeden kandydat

Bolesław Chwarścianek

Kandydaci do Rady Gminy Czarnków

                       

głosy

na TAK

głosy na NIE

kandydaci

głosy

kandydaci

głosy

kandydaci

głosy

kandydaci

głosy

kandydaci

głosy

kandydaci

głosy

kandydaci

głosy

kandydaci

głosy

kandydaci

głosy

1. Romanowo D.

579

41,11%

(238)

200

25

Jankowska Leokadia Urszula

164

Fąferek Janusz

12

 

 

 

 

Chodzyński Rafał

57

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Sarbia

636

46,23%

(294)

232

37

Kus Janusz Andrzej

148

Krawiec Dorota

42

Kajzerski Eugeniusz

94

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 Gębice

809

45,74%

(370)

301

54

MaszewskiGrzegorz  Tomasz

130

Spychała Jarosław Franciszek

113

Janasek Janina Barbara

109

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Huta

634

40,22%

(255)

226

25

Molski  Marian

146

Kierstan Luiza

93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 Śmieszkowo

754

39,92%

(301)

237

51

Nowak Wojciech Benedykt

158

Zawadzka Barbara Jolanta

52

 

 

Lalasz Jan Kazimierz

82

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 Góra nad Notecią

827

42,68%

(353)

296

50

Dąbrowski Tadeusz

80

Gębala Janusz

83

Pałka Teresa Wiesława

86

 

 

 

 

Nowak Barbara

128

 

 

 

 

 

 

Majewski Jan Szczepan

128

7 Jędrzejewo

852

50,59%

(431)

316

97

Dolny Witold Bronisław

161

Glapińska Aleksandra

44

Szynkowska

Magdalena

62

 

 

 

 

 

 

Szymczak Ryszard Władysław

67

Szutkowski Krystian

63

Chestkowska Zofia

97

Mitelewski Edward Kazimierz

127

Rajek Tadeusz Mariusz

39

8 Gajewo

792

32,32%

(256)

190

59

Kina Teresa

94

 

 

Nowak Janusz

99

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mietlicki Henryk

144

9 Kuźnica Cz.

1009

44,60%

(450)

370

64

Piątek Władysław

291

Ciemachowski Adam

98

Plechowski Mirosław Franciszek

96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podhajska Bronisława

163

10 Romanowo G.

601

29,28%

(176)

167

8

Jankowski Jan Kazimierz

Bez głosowania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 Brzeźno

614

27,52%

(169)

132

32

Spalony Piotr

Bez głosowania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogółem

8.107

40,62%

(3293)

2667

 

502

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Mariusz Szostak
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: (14/11/2006 09:03:07)
  • zaakceptowanie treści informacji: Mariusz Szostak (14/11/2006 09:19:19)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Mariusz Szostak (14/11/2006 09:03:07)
Kandydaci na Radnych Gminy Czarnków

Nr okręgu

Komitety Wyborcze

Ogółem kandydatów

KWW Gminne Porozumienie Samorządowe

KW Platforma Obywatelska RP

KWW „Wspólnota Samorządowa” - Trzcianka

KWW Jana Lalasza

KWW Przymierze Młodych

KWW „Nasza Wieś”

KWW Klan

KWW Nowe Pokolenie

KWW „Stokrotka”

1

Jankowska Leokadia Urszula

Fąferek Janusz

 

 

Chodzyński Rafał

 

 

 

 

3

 

2

 

Kus Janusz Andrzej

Krawiec Dorota

Kajzderski Eugeniusz

 

 

 

 

 

 

3

3

Maszewski Grzegorz Tomasz

Spychała Jarosław Franciszek

Janasek Janina Barbara

 

 

 

 

 

 

3

 

4

 

Molski Marian

Kierstan Luiza

 

 

 

 

 

 

 

2

5

Nowak Wojciech Benedykt

Zawadzka Barbara Jolanta

 

Lalasz Jan Kazimierz

 

 

 

 

 

3

6

Dąbrowski Tadeusz

Gębala Janusz

Pałka Teresa Wiesława

 

 

Nowak Barbara

 

 

 

5

Majewski Jan Szczepan

7

Dolny Witold Bronisław

Glapińska Aleksandra

Szynkowska Magdalena

 

 

 

Szymczak Ryszard Władysław

Szutkowski Krystian

Chestkowska Zofia

8

Mitelewski Edward Kazimierz

Rajek Tadeusz Mariusz

 

8

 

Kina Teresa

 

Nowak Janusz

 

 

 

 

 

 

3

Mietlicki Henryk

9

Piątek Władysław

Ciemachowski Adam

Plechowski Mirosław Franciszek

 

 

 

 

 

 

4

Podhajska Bronisława

 

10

 

Jankowski Jan Kazimierz

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

11

 

Spalony Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Ogółem

15

8

7

1

1

1

1

1

1

36

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Joanna Kurkiewicz
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Joanna Kurkiewicz (18/10/2006 12:37:25)
  • zaakceptowanie treści informacji: Joanna Kurkiewicz (19/10/2006 15:08:47)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Joanna Kurkiewicz (19/10/2006 15:08:32)
O B W I E S Z C Z E N I E

O B W I E S Z C Z E N I E

Gminnej Komisji Wyborczej w Czarnkowie

z dnia 14 października 2006 roku

 

w sprawie wezwania do  dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów do Rady Gminy Czarnków

 

Na mocy art. 108 ust.1 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku – Ordynacja  wyborcza  do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw ( Dz.U. z 2003 r. Nr 159, poz.1547 ze  zmianami ) obwieszczam co następuje :

 

§ 1

Wzywa się utworzone komitety wyborcze do dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów do Rady Gminy Czarnków , z powodu zgłoszenia liczby kandydatów równej liczbie mandatów, w następujących okręgach wyborczych :

 

Numer okręgu

Granice okręgu

Liczba wybieranych radnych

 

10

 

Romanowo Górne

Walkowice

 

1

 

11

 

 

Brzeźno

 

1

 

§ 2

 Dodatkowy termin zgłaszania upływa w dniu 18 października  2006 roku.

 

 

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej

w Czarnkowie

/-/  Andrzej Przesłański

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Joanna Kurkiewicz
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Joanna Kurkiewicz (16/10/2006 14:07:00)
  • zaakceptowanie treści informacji: Joanna Kurkiewicz (16/10/2006 14:07:26)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Joanna Kurkiewicz (16/10/2006 14:07:00)
Obwieszczenie GKW w Czarnkowie

O B W I E S Z C Z E N I E

 

Gminnej Komisji Wyborczej w Czarnkowie

z dnia 2 października 2006 roku

 

w sprawie podania do publicznej wiadomości składu komisji oraz harmonogramu pracy w zakresie przyjmowania zgłoszeń list kandydatów na radnych do Rady Gminy Czarnków oraz kandydatów na Wójta Gminy Czarnków.

 

Na podstawie art.17 ust.7 ustawy z dnia 16 lipca 1998 roku Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tj. Dz.U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547) oraz  Postanowienia Komisarza Wyborczego w Pile  Nr 10/2006 z dnia 28 września 2006 roku, podaje się do publicznej wiadomości :

§1

Na mocy Postanowienia Komisarza Wyborczego w Pile skład Gminnej Komisji Wyborczej przedstawia się następująco :

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Pełniona funkcja w komisji

1.

Przesłański Andrzej

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej

2.

Derkacz Janina

Z-ca Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej

3.

Anczyńska  Melania

Członek Gminnej Komisji Wyborczej

4.

Gała Krzysztof

Członek Gminnej Komisji Wyborczej

5.

Wielgosz Teresa

Członek Gminnej Komisji Wyborczej

6.

Fularz Olga

Członek Gminnej Komisji Wyborczej

7.

Mądra Wojtków Renata

Członek Gminnej Komisji Wyborczej

§ 2

Ustala się następujące terminy dyżurów Komisji w zakresie przyjmowania list kandydatów na radnych do Rady Gminy Czarnków .

 

Data dyżuru

Godziny przyjęć

6 październik 2006 r.

12.00 – 15.00

9 październik 2006 r.

12.00 – 15.00

10 październik 2006 r.

12.00 – 15.00

11 październik 2006 r.

12.00 – 16.00

12 październik 2006 r.

12.00 – 16.00

13 październik 2006 r.

15.00 – 24.00

§ 3

Ustala się następujące terminy dyżurów Komisji w zakresie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na Wójta Gminy Czarnków.

 

Data dyżuru

Godziny przyjęć

16 październik 2006 r.

12.00 – 15.00

17 październik 2006 r.

12.00 - 15.00

18 październik 2006 r.

15.00 – 24.00

 

Siedzibą Gminnej Komisji Wyborczej jest Urząd Gminy Czarnków  ul. Rybaki 3 , sala nr 5

 tel. 067 253 02 94

 

                                                                                           Przewodniczący

                                                                               Gminnej Komisji Wyborczej

                                                                                    /-/ Andrzej Przesłański

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Joanna Kurkiewicz
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Joanna Kurkiewicz (04/10/2006 12:39:59)
  • zaakceptowanie treści informacji: Joanna Kurkiewicz (04/10/2006 12:40:18)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Joanna Kurkiewicz (04/10/2006 12:39:59)
Podział gminy Czarnków na obwody głosowania przedstawia się następująco:

Nr obwodu

Granice obwodu

Siedziba obwodowej komisji

1

Romanowo Dolne,

Osuch, Lipica

Publiczne Gimnazjum

Romanowo Dolne

Tel. 067 255 16 20

2

Sarbia, Sarbka,

Marunowo

Szkoła Podstawowa

Sarbia

Tel. 067 255 12 77

3

Gębice, Sobolewo, Paliszewo, Gębiczyn, Hutka

Publiczne Gimnazjum

Gębice ul. Szkolna 2

Tel. 067 255 14 21

4

Huta,

Komorzewo z osadą  Ciążyń

Szkoła Podstawowa

Huta ul. Radomska 22

Tel. 067 255 13 17

5

Śmieszkowo,

Białężyn, Grzępy

Szkoła Podstawowa

Śmieszkowo ul. Szkolna 38

Tel. 067 255 10 26

6

Mikołajewo, Ciszkowo, Góra nad Notecią, Pianówka, Goraj Zamek

Góra nad Notecią

 (budynek byłej szkoły podstawowej)

Tel. 067 255 21 11

7

Średnica,

Jędrzejewo

Zespół Szkół

Jędrzejewo

Tel. 067 256 35 08

8

Gajewo, Bukowiec,

Zofiowo

Szkoła Podstawowa

Gajewo

Tel. 067 256 62 06

9

Kuźnica Czarnkowska, Radolinek, Radosiew

Zespół Szkół

Kuźnica Czarnkowska ul. Szkolna 10

(lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych)

Tel. 067 255 05 29

10

Romanowo Górne,

Walkowice

Szkoła Podstawowa

Romanowo Górne

Tel. 067 255 16 29

11

Brzeźno

 

Brzeźno ul. Czarnkowska 17

 (budynek  byłej szkoły podstawowej)

Tel. 067 255 19 11

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Joanna Kurkiewicz
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Joanna Kurkiewicz (04/10/2006 12:35:54)
  • zaakceptowanie treści informacji: Joanna Kurkiewicz (04/10/2006 12:36:12)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Joanna Kurkiewicz (04/10/2006 12:35:54)
Podział gminy Czarnków na okręgi wyborcze oraz liczba mandatów przedstawia się następująco:
 

Nr okręgu

Granice okręgu

Liczba wybieranych radnych

1

Romanowo Dolne,

Osuch, Lipica

 

1

2

Sarbia, Sarbka,

Marunowo

 

1

3

Gębice, Sobolewo, Paliszewo, Gębiczyn, Hutka

 

1

4

Huta,

Komorzewo z osadą  Ciążyń

 

1

5

Śmieszkowo,

Białężyn, Grzępy

1

6

Mikołajewo, Ciszkowo, Góra nad Notecią, Pianówka, Goraj Zamek

 

2

7

Średnica,

Jędrzejewo

 

2

8

Gajewo, Bukowiec,

Zofiowo

 

2

9

Kuźnica Czarnkowska, Radolinek, Radosiew

 

2

10

Romanowo Górne,

Walkowice

 

1

11

Brzeźno

 

 

1

 

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Joanna Kurkiewicz
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Joanna Kurkiewicz (04/10/2006 12:33:58)
  • zaakceptowanie treści informacji: Joanna Kurkiewicz (04/10/2006 12:34:12)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Joanna Kurkiewicz (04/10/2006 12:33:58)