Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » BIP » Administracja » Sołectwa » Jednostki administracji pomocniczej (sołectwa) 2015 - 2019

Jednostki administracji pomocniczej (sołectwa) 2015 - 2019

SOŁTYSI I  RADY SOŁECKIE

NA  KADENCJĘ  2015-2019

LP

SOŁECTWO

SOŁTYS

RADA SOŁECKA

1

BIAŁĘŻYN

PAWEŁ PERTEK

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

PATRYK WŁODAREK

 

 

 

JAN GÓRSKI

 

 

 

RYSZARD MAGDZIARZ

 

 

 

ALICJA GARBALSKA

 

 

 

STANISŁAW WŁODAREK

2

BRZEŹNO

BEATA GROCKA

 

 

 

 

DOMINIK CHMIELNIK

 

 

 

BEATA KRYGOWSKA

 

 

 

MIROSŁAW GRABOWSKI

 

 

Z-CA SOŁTYSA

JOANNA BILSKA

 

 

 

BARBARA GAUZA

 

 

 

GRZEGORZ JAŚKOWIAK

 

 

 

MAŁGORZATA NOWAK

3

BUKOWIEC

JAN PAWLAK

 

 

 

 

TAMARA DĄBROWSKA

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

BERNADETA IGNATOWICZ

 

 

 

EWA ZALEWSKA

 

 

 

RYSZARD SZADZIK

 

 

 

ANDRZEJ SOŁTYSIAK

4

CISZKOWO

ARTUR WYRWA

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

EMILIA  NOWAK

 

 

 

MAŁGORZATA WOŹNIAK

 

 

 

ANETA BOGALA

 

 

 

SYLWIA KRAUSE

 

 

 

KAZIMIERZ MAJEWSKI

 

 

 

TADEUSZ RZYSKO

 

 

 

ŁUKASZ MADAJ

5

GAJEWO

EDWARD WICHER

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

AGNIESZKA PAWŁOWSKA

 

 

 

MAŁGORZATA MACISZEWSKA

 

 

 

ZENON GWIAŹDZIŃSKI

 

 

 

MARIUSZ PAWŁOWSKI

 

 

 

MARIAN CHOROSZCZAK

 

 

 

JOLANTA SUSZCZEWICZ

 

 

 

LECH DOMINIKOWSKI

 

 

 

EUGENIUSZ JĘŚKO

 

 

 

HANNA GWIAŹDZIŃSKA

6

GĘBICE

JANUSZ WIELGOSZ

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

DAMIAN  SZCZEŚNIAK

 

 

 

PAULINA  BONK

 

 

 

STEFAN  RADUNZ

 

 

 

CZESŁAW  JAROSZ

 

 

 

ANNA  FRĘŚKO

 

 

 

STANISŁAW  NOWAK

 

 

 

BERNADETTA  CHOJNACKA

 

 

 

RYSZARD  JĘŚKO

 

 

 

SYLWESTER  HAN

7

GĘBICZYN

EWELINA WOŹNIAK -CHAŁAS

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

MAGDALENA  JURGA

 

 

 

BARTEK PŁÓCINICZAK

 

 

 

BOŻENA WOLNIEWICZ

 

 

 

SŁAWOMIR  BAGIŃSKI

 

 

 

ADAM  KRYSIAK

8

GÓRA-PIANÓWKA

ZBIGNIEW RZYSKO

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

MAREK  RZYSKO

 

 

 

MAŁGORZATA  MACIEJEWSKA

 

 

 

EWA  SZWED

 

 

 

MARIUSZ  MICHAŁEK

 

 

 

SABINA  ROZPŁOCH

 

 

 

DANIEL  KUTA

 

 

 

JOLANTA  ROZPŁOCH

 

 

 

JAN  FURMAN

 

 

 

TOMASZ  FILODA

9

GRZĘPY

TOMASZ GAWRYCH

 

 

 

 

JACEK   PILAWSKI

 

 

 

TOMASZ  GARSTKA

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

WOJCIECH  WYLEGAŁA

 

 

 

NATALIA  PILAWSKA

 

 

 

IZABELA  ADAMIAK

10

HUTA

MARIAN  MOLSKI

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

PRZEMYSŁAW  MENDYK

 

 

 

EWA  SIWIAK

 

 

 

MARIUSZ  KUCHTA

 

 

 

RAFAŁ  RYBIŃSKI

 

 

 

JAROSŁAW  WOLNIEWICZ

 

 

 

ŁUCJA  FLIGIEL

 

 

 

ADAM  RUTA

 

 

 

ROMAN  KOSTYK

 

 

 

KRZYSZTOF  KORZENIEWSKI

11

JĘDRZEJEWO

EDWARD MITELEWSKI

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

WITOLD DOLNY

 

 

 

TOMASZ OSTROWSKI

 

 

 

TADEUSZ RAJEK

 

 

 

CELINA NOWAK

 

 

 

ANNA PRZYŁUCKA

 

 

 

DARIUSZ MITELEWSKI

 

 

 

TERESA WIECZOREK

 

 

 

ARTUR OSTROMECKI

 

 

 

KAMIL NAPLOCHA

12

KOMORZEWO

ZENON NOWACKI

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

KAZIMIERZ PRYMAS

 

 

 

MATEUSZ PRYMAS

 

 

 

KRZYSZTOF BOGALA

 

 

 

RAFAŁ TRAFAS

 

 

 

MACIEJ GODAWA

 

 

 

ANDRZEJ KALKOWSKI

 

 

 

GRYNIA RENATA

 

 

 

ARKADIUSZ KOPKA

 

 

 

JAN KULUPA

13

KUŹNICA CZARNKOWSKA

WŁADYSŁAW PIĄTEK

 

 

 

Z-CA SOŁTYSA

KRZYSZOF  PODKOŃSKI

 

 

 

ANDRZEJ  KOPROWSKI

 

 

 

JANUSZ  SOWA

 

 

 

MARCIN  CZERNIAK

 

 

 

SZYMON  JUST

 

 

 

JAN  KOPROWSKI

 

 

 

BOGUSŁAW  GULARCZYK

 

 

 

TOMASZ  FĄFEREK

 

 

 

AGNIESZKA  DOLNA

14

MARUNOWO

MARIUSZ SMYKOWSKI

 

 

 

Z-CA SOŁTYSA

MELANIA  ANCZYŃSKA

 

 

 

HANNA HAN

 

 

 

JOANNA KOZŁOWSKA

 

 

 

ANDRZEJ MAC

 

 

 

JAN JAGIEŁKA

 

 

 

ANDRZEJ DZIADUCH

 

 

 

ROMAN GOLIK

 

 

 

ROMAN SIKORA

 

 

 

ADRIAN LORKOWSKI

15

MIKOŁAJEWO

TOMASZ  KAŹMIEREK

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

DANIEL KUJANEK

 

 

 

KATARZYNA RYBARCZYK

 

 

 

EWA PASZKIEWICZ

 

 

 

WIESŁAW RZYSKO

 

 

 

KAROLINA PIOCHACZ

16

RADOLINEK

MAŁGORZATA ANTOSZEWSKA

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

JACEK ANTOSZEWSKI

 

 

 

GRZEGORZ CHMIELNIK

 

 

 

MARIAN BINIAK

 

 

 

ANIELA JEZIERSKA

 

 

 

NATALIA FURMAN

17

RADOSIEW

ADAM CIEMACHOWSKI

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

EWA  ŻYŹNIEWSKA- MATELA

 

 

 

WIESŁAWA  PUCHAŁA

 

 

 

ALEKSANDRA  CHMIELNIK

 

 

 

EWA  PUCHAŁA

 

 

 

ŁUKASZ  ŁĄTKA

 

 

 

SZYMON  KACZMAROWSKI

18

ROMANOWO DOLNE

LEOKADIA JANKOWSKA

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

HENRYK SIEMIENIEWSKI

 

 

 

HONORATA MATZ

 

 

 

DANIEL GÓRZNY

 

 

 

KATARZYNA DASUJ

 

 

 

MIECZYSŁAW POSADNY

 

 

 

WIESŁAW PŁOŃSKI

 

 

 

JERZY SZYDLIK

19

ROMANOWO GÓRNE

URSZULA  JUST

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

MAGDALENA WALKOWIAK

 

 

 

ANDRZEJ  GRACOŃ

 

 

 

ANNA  RĄŻEWSKA

 

 

 

DARIUSZ  KOTASA

 

 

 

RENATA  GRABOWSKA

 

 

 

JAN  JANKOWSKI

 

 

 

WALDEMAR  GAŁĄZKA

20

SARBIA-SARBKA

LONGINA WIKA

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

ANDRZEJ NOWAK

 

 

 

URSZULA ŁUSIEWICZ

 

 

 

SŁAWOMIR GARSTKA

 

 

 

AURELIA WYLEGAŁA

 

 

 

ROMAN MAĆKOWIAK

 

 

 

HELENA PRZYCHODNIAK

 

 

 

RENATA SIKORA

 

 

 

RADOSŁAW NAPIERAŁA

 

 

 

DAMIAN WYLEGAŁA

 

 

 

MAREK SZUTA

 

 

 

WOJCIECH  RUTKOWSKI

21

ŚMIESZKOWO

WOJCIECH NOWAK

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

RENATA BANACHOWICZ

 

 

 

MARIUSZ TADEUSZAK

 

 

 

ROMAN MATUSZCZAK

 

 

 

MALWINA GARSTKA

 

 

 

GABRIELA KALKOWSKA

 

 

 

GRZEGORZ SZYMAŃSKI

 

 

 

SZYMON SYMONOWICZ

 

 

 

PAWEŁ DUBIAŁ

 

 

 

EWA DOLA

22

ŚREDNICA

ALEKSANDRA GLAPIŃSKA

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

AGNIESZKA JAGŁA

 

 

 

GENOWEFA RYBARCZYK

 

 

 

LEONARD GŁODNY

 

 

 

KRYSTIAN SZUTKOWSKI

 

 

 

RAFAŁ WIECZOREK

23

WALKOWICE

WIESŁAW  ZASTAWNY

 

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

EWA  MILER

 

 

 

ANNA  WYLEGAŁA

 

 

 

IZABELA  ROSZAK

 

 

 

ANDRZEJ  WAGNER

 

 

 

RADOSŁAW  BUCHOLZ

 

 

 

JAN  KOŹMA

 

 

 

JAROSŁAW  JELEŃKOWSKI

24

ZOFIOWO

MIROSŁAWA MIETLICKA

 

 

 

 

ANNA SZYMAŃSKA

 

 

Z-CA  SOŁTYSA

MIROSŁAW SIUZDAK

 

 

 

PAWEŁ MĄKA

 

 

 

PIOTR PARCHIMOWICZ

 

 

 

MONIKA WIECZORKIEWICZ

 

 

 

TERESA POŹNIAK

 

 

 

RAFAŁ BĄK

 

 

 

MATEUSZ BUDAJ

 

 

 

KONRAD KUREK

 

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji:
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Michał Iwanicki (09/03/2016 13:08:26)
  • zaakceptowanie treści informacji: Michał Iwanicki (09/03/2016 13:08:26)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Michał Iwanicki (09/03/2016 13:08:49)